Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd.

  • چین Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. نمایه شرکت
صفحه اصلی بازار در سراسر جهان
نوع کسب و کار سازنده
مارک های ایکستون
تعداد کارمندان 100~200
فروش سالانه 20000000-25000000
سال تاسیس 1998
صادرات کامپیوتر 80% - 90%

معرفی

داستان Aixton Cable

در سال 1998 ، Aixton Cable با هدف به روز رسانی صنعت منسوخ تاسیس شد.از آن زمان ، "تحویل سریعترین و مطمئن ترین منابع کم ولتاژ مستقیم به درب منزل شما" همیشه تنها هدف ما بوده است و پشتیبانی بسیاری از مشتریان را به دست آورده است.این که آیا یک نصاب حرفه ای هستید یا خودتان کار می کنید ، Aixton CABLE بدون توجه به زمانی که به آن نیاز دارید ، آنچه شما نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد.

روز به روز ، سال به سال ، بیش از 20 سال گذشته است ، ما به کار خود افتخار می کنیم و همچنان بر تجربه مشتری تمرکز می کنیم ، که به رشد شرکت ما کمک می کند.

اگر سوالی دارید؟ ما کارشناسان شبکه هر زمان که نیاز داشتید برای کمک در دسترس هستند

 

اشتیاق ما ما را به اینجا رساند

با تمرکز بر تجربه مشتری ، ما به تدریج از صنعت ولتاژ پایین متمایز می شویم.شما راهی جدید برای خرید لوازم مورد نیاز خود از ما دریافت خواهید کرد.هدف مستقیم ما ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب است.علاوه بر این ، ما تخفیف بزرگی برای تعداد زیادی ارائه می دهیم.

طراحی محصولات بر اساس نیازهای شما همیشه مورد توجه ما بوده است.شما درخواست می کنید و کارشناسان فنی ما محصولات ما را توسعه داده و آزمایش می کنند.ما با هم همکاری می کنیم تا سفارش شما کامل شود.کارشناسان شبکه ما مجرب هستند و سالها در این زمینه کار کرده اند ، بنابراین آنها می دانند چگونه محصولات ما را طراحی کنند تا از شکست پروژه ناامید کننده جلوگیری شود.

تاریخ

چین Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. نمایه شرکت 0

طراحی شده توسط کارشناسان برای شما

نگران کیفیت هستید؟همه محصولات ما مطابق با مشخصات و آزمایش شده اند تا از استانداردهای صنعت فراتر روند.گزارش های آزمایشی در صورت نیاز برای شما در دسترس است.، آزمایش جامع ارائه محصولات ما ، از جمله ابزارها ، اتصالات ، و همچنین کابل های اترنت با استفاده از Versiv CableAnalyzer شبکه های Fluke Networks ما انجام شده است و ثابت شده است که از مارک های گران تر بهتر عمل می کند.

به طور خلاصه ، هدف ما این است که برای ایجاد یک محصول با کیفیت بالا که به شما آرامش می بخشد و سالها در این زمینه دوام می آورد ، وقت بگذاریم.

گارانتی برای همیشه.برای همیشه پوشیده شده است.

می ترسید از خرید خود راضی نباشید؟30 روز ضمانت بازگشت وجه ارائه می شود و ماگارانتی برای همیشه می تواند به آرامش شما کمک کند

ما حرف هایمان را جدی می گیریم.ما به کیفیت محصول بسیار اهمیت می دهیم و می خواهیم شما نیز مانند ما اطمینان داشته باشید.ما کاملاً مطمئن هستیم که محصولی که برای آن هزینه پرداخت می کنید درخواست شما را برآورده می کند.ما بسیار خوشحال خواهیم شد که فرصتی برای کمک به شما در کشف هر گونه مشکل وجود داشته باشد ، و ما منظور آن را داریم.آن وعده برای همیشه در قلب ما نوشته شده است.

سرویس

چین Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. نمایه شرکت 0

ما متخصصان باتجربه ای داریم که از شما برای ایجاد سیستم های ارتباطی شما پشتیبانی می کنند.

ما محصولات ارتباطی شبکه را برای برآوردن خواسته های مشتری تولید می کنیم.

ما از محصولات استاندارد و سفارشی نصب شده از مقدار کم تا زیاد استقبال می کنیم.

محصولات ما مطابق با صنعت محیط زیست جهانی با استانداردهای RoHS و SGS است.

ما مجموعه کاملی از سیستم کنترل کیفیت داریم و کیفیت بالای محصولات خود را تضمین می کنیم.

 

تیم ما

چین Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. نمایه شرکت 0

پیام بگذارید